Kids motion Rowerek trójkołowy 6w1 różowy trike fix zm-99 - Dobra cena!

chwilowy brak towaru

  • Producent: Kids Motion
  • Kategoria: Rowerki trójkołowe
  • najlepsza sprawdzona kompozycja
  • atesty bezpieczeństwa
  • Rośnie razem z dzieckiem
  • Pełna regulacja pojazdu
  • znaczne pompowane kołaROWEREK TRÓJKOŁOWY TRIKE FIX ZM-99


istotnie poręczny, wielofunkcyjny rowerek trójkołowy Trike Fix ZM-99. Pojazd ma modułową budowę, pozwalającą na stopniowe demontowanie poszczególnych części, dopasowując rowerek do potrzeb (wieku) dziecka. W początkowej fazie rowerek może być wykorzystywany też jako wózek spacerowy. Rowerek Trike Fix ZM-99 przystępny jest w 3 wersjach kolorystycznych. Komfort gwarantują takie rozwiązania jak: komfortowe, obrotowe siedzisko, składany baldachim, pompowane koła, czy komfortowa rączka dla rodzica z możliwością kierowania pojazdem. Jak typowo w produktach Trike Fix w parze z komfortem stosowania, ważne jest bezpieczeństwo, dlatego wykorzystano takie rozwiązania jak: zrównoważona i trwała stalowa rama, poręcz zabezpieczająca dziecko przed upadkiem, czy antypoślizgowe rączki i specjalny podnóżek. Wielofunkcyjny rowerek trójkołowy Trike Fix ZM-99 z całą pewnością będzie towarzyszył naszym dzieciom poprzez mnóstwo lat dzieciństwa.dostępnY W CZTERECH WERSJACH KOLORYSTYCZNYCH


Łączy ze sobą cechy spacerówki i rowerka trójkołowego!

Dziecko prędko wyrasta ze zwykłego wózka, jednak Trike Fix rośnie wraz z dzieckiem.


Trike Fix posłuży dziecku poprzez długie lata, poprzez co na dłuższą metę pozwala zaoszczędzić pieniądze i miejsce w domu.


Rowerek może słwykorzystać za spacerówkę z siodełkiem obróconym ku rodzicowi......albo przodem do kierunku jazdy. Daszek możemy z łatwością złożyć lub rozłożyć.
Podnóżek niemowlęcy można zdemontować gdy dziecko podrośnie i zacznie dosięgać do drugiego podnóżka.


Gdy zacznie dosięgać do pedałów, drugi podnóżek na dodatek możemy w nieskomplikowany sposób złożyć, by nie wadził podczas jazdy.
Rowerek posiada kilka schowków na drobiazgi dziecka i rodzica.
Rowerek zmienia się na potrzeby dziecka.

zarówno poręcz, pokrowiec siodełka z pasami, jak i prowadnik dla rodzica, możemy zdemontować, dopasowując rowerek do potrzeb rosnącego dziecka.


-Siodełko z miękkim siedziskiem i pasem zabezpieczającym, można obracać tak, aby było zwrócone w stronę rodzica lub w kierunku jazdy,

-Rowerek posiada dwie pary podnóżków. Gdy dziecko już dosięga do pedałów, podnóżki niemowlęce można zdjąć, żeby nie przeszkadzały w trakcie jazdy,
-Daszek można nie tylko złożyć, ale i zupełnie go zdemontować,
-Rodzic może kierować rowerkiem przy pomocy prowadnika z mechanizmem skrętu. Obszerniejsze dzieci natomiast mogą same pedałować i sterować za pomocą kierownicy.
OPONY BEZCIŚNIENIOWE!Opony, które zostały wykorzystane w rowerku, zostały stworzone wedle technologii bezciśnieniowej. Oznacza to, że opona jest praktycznie nie do zużycia!


Będą nam one służyły poprzez niemało lat, a przy tym nie potrzebują żadnych dodatkowych działań (pompowania, czy serwisowania). W przypadku wbicia gwoździa, czy zrobienia większej dziury, opona nadal znakomicie spełnia swoją rolą.Korzystając z rowerka TRIKE FIX odczuwamy taki sam komfort, jak przy korzystaniu z rowerków z kołami pompowanymi, jednak nie musimy się martwić o przebicie, czy o poprawne ciśnienie opon.


Jazda po gwoździach, szkle, czy kamienistym podłożu, nie spowoduje zużycia opon.


dzięki temu nie ograniczamy się do wypraw wyłącznie asfaltowymi drogami.Podsumowując Ta zaawansowana, bezciśnieniowa opona, posiadająca cechy opony konwencjonalnej, nie wymaga pompowania, co eliminuje ryzyko „złapania gumy”. Wśród innych zalet tego ogumienia można wymienić m.in. Brak konieczności utrzymywania dobrego ciśnienia, łatwy montaż, wytrzymałość na uszkodzenia, pokaźniejszą skuteczność oraz dłuższy czas używania.Jest to taka sama technologia, jaką stosuje się w wystawionych na obszerne obciążenia pojazdach i ciągnikach.

właściwości artykułu:
-12" koła

-Rowerek do samodzielnego konstrukcji (instrukcja montażu w pudełku)

-Waga rowerka: ~13kg

-rozmiary opakowania: 73x40x32cm

-rozmiary rowerka (mierzone bez daszku, koszyka i prowadnika): wys. 80cm, szer. 52cm, dł. 80cm

Polecane produkty w kategorii: Rowerki trójkołowe